"*" indicates required fields
SKU:
d6vno840r2fg009tfpqg
Category: Others
Description
SPECIFICATIONS
Application: Camera
Brand Name: YXSHENG
Choice: yes
Condition: New
Dissipation Power: W
Model Number: Voltage Regulator AMS1117 SeriesIC
Operating Temperature: Standard
Origin: Mainland China
Package: SMD
Supply Voltage: 1.2V 1.5V 1.8V 2.5V 3.3V 5.0V
Type: Voltage Regulator
Additional information
|---|
Reviews (0)
You must be logged in to post a review.
Shipping & Delivery
RELATED PRODUCTS
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 4Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
xhs2-5mm-with-belt-lock-4Pin connector-single-headed-cable
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 5Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC
Select options
xhs2-5mm-with-belt-lock-5Pin connector-single-headed-cable
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 6Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC